Olabilirsiniz
Anasayfa » En'ler » Dünyanın En Güzel 10 Esmer Kadını

Dünyanın En Güzel 10 Esmer Kadını

Editor 24 Nisan 2020 En'lerOkunma süresi: 5 dakika

Bir çok erkeğin ilgisini her zaman esmer kadınlar çekmiştir.Bu dediğimiz sadece lafta değil yapılan araştırmalarda bunu destekler nitelikte.Sizler için Dünyanın en güzel 10 esmer kadınını sıraladık.

10.Kelly Brook

Kelly Brook
Manken, oyuncu, mayo tasarımcısı ve televizyon sunucusu ve yazar.İngiltere’nin en tanınmış modellerinden biridir ve çoğu erkek dergisinin “En Seksi Kadınlar” listesinin  ilk 10’unda yer almaktadır.

9.Olivia Wilde

Oliva wilde

Wilde, 10 Mart 1984’te New York’da dünyaya geldi.2000’li yıllarda oyunculuk hayatına başlayan Olivia bazı film ve dizilerde oynamıştır.Oynadığı başlıca filmler; İn Time (Zamana Karşı ),Tron (1982 yapımlı Tron filminin devamıdır.), Daniel Craig ile başrollerini paylaştığı Cowboys & Aliens (Kovboylar ve Uzaylılar) ve Turistas.Dünya onu  The O.C. dizisindeki Alex Kelly rolüyle tanımıştır. Unutmadan bu dizinin Türkiye’deki uyarlaması Medcezir’dir.

8.Keira Knightley

Keira Knightley
26 Mart 1985’te İngiltere’de dünyaya geldi.Keira’nin , Tv ile ilk buluşması 8 yaşında olmuştur.Çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır.1999 tarihli Star Wars (Yıldız Savaşları ) ‘da Sabe rolünde görev yapmıştır.Fakat onun en büyük çıkış yaptığı film Hayatımın Çalımı Beckham (Bend it Like Beckham)’dır.Bu film sayesinde İngiltere ve tüm dünyada büyük bir üne kavuşmuş ve En iyi yeni yüz ödülüne layık görülmüştür.Fakat bizler onu Karayip Korsanları’ndaki  Elizabeth Swann karakteriyle tanıyoruz. Akademi Ödülü ve Altın Küre Ödülü için birden fazla aday gösterilmiştir.

7.Jeisa Chiminazzo

12 Nisan 1985’de Brezilya’da dünyaya geldi. Dünyanın en umut verici genç süper modellerinden biri olan Jeisa, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Lacoste ve Tommy Hilfiger gibi markaların yüzü olmuştur. Diğer mankenlere nazaran daha az podyumlarda yürüyor.Bunun nedeni de çekici güzelliğinden dolayı Victoria’s Secret gibi markalarla sadece çalışması.

İlgili   Dünyada en çok inanılan dinler

6.Adriana Lima

Dünyanın en güzel esmerlerinin olduğu listeye tabiki de  Adriana Lima’yı almazsak olmazdı. 1999’dan beri Victoria’s Secret Angel olarak bilinen en sıcak Brezilyalı model ve aktrislerden biri. 15 yaşında Ford’un “Brezilya’nın Süper Modeli” yarışmasında birinci ve ertesi yıl Ford “Dünyanın Süper Modeli” nde ikinci oldu. 2017 yılında Forbes tarafından açıklanan en çok kazanan modeller listesinde ikinci olmuştur.

5.Cindy Crawford

Cindy Crawford kimdir

20 Şubat 1966’da ABD’de dünyaya geldi. Manken, sinema ve reklam filmi oyuncusu. Crawford, dudağının hemen üzerindeki köstebek markasıyla ünlüdür ve kariyeri boyunca yüzlerce dergi kapağında yer almıştır. Ayrıca dünyanın en güzel mankenlerinden biri olarak kabul edilen  Kaia Gerber’in annesidir.

“25 yaşındayken sahip olduğunuz yüz Tanrı’nın size verdiği yüzdür, ancak 50 yaşından sonra sahip olduğunuz yüz kazandığınız yüzdür. “- Cindy Crawford

4.Penelope Cruz

Penelope Cruz kimdir

28 Nisan 1974’de İspanya’da dünyaya geldi. Oscar ödüllü İspanyol kadın sinema sanatçısı ve model.Bir çoğunuz onu Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde’ki Angelina rolüyle görmüşsünüzdür.Oynadığı neredeyse bütün filimlerdeki rollerinden dolayı En İyi Kadın Oyuncu rollerine aday gösterilmiştir.

3.Monica Bellucci

Monica Bellucci kimdir

30 Eylül 1964’de İtalya’da dünyaya geldi. Oyuncu ve model.Oynadığı filmlerden çok güzelliğiyle ön plana çıkmıştır. Melana, Dönüş Yok ve Asteriks ve Oburiks: Görevimiz Kleopatra filmlerinde oynamıştır. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra Monica Bellucci, Avrupa ve Amerika’daki dergiler ve internet siteleri tarafından birçok defa “En Güzel” ve “En Seksi” kadın seçilmiştir.

2.Megan Fox

Megan Fox kimdir

Amerikalı bir aktris ve model. Oyunculuk kariyerine 2001 yılında bir kaç küçük televizyon ve film rolüyle başlamıştır. Oynadığı bazı filmler; Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (April O’Neil), Above the Shadows (Gölgelerin Aşkı) , Transformers: Yenilenlerin İntikamı.. İlk çıktığı yıllarda Angelina Jolie’ye benzerliği ile konuşulmuştur. Eminem ve Rihanna’nın “Love The Way You Lie” şarkısının klibinde oynamıştır.Bu klipten sonra Rihanna ile aşk yaşadığı yönünde haberler çıkmıştır.Bir çok kesim onu biseksüel olarak nitelendiriyor.

İlgili   İsrailin yaptığı en korkunç 5 katliam !

1.Angelina Jolie

Angelina Jolie kimdir

Amerikalı aktris, film yönetmeni, senarist ve yazar. Akademi Ödülü, iki Screen Actors Guild Ödülü ve üç Altın Küre Ödülü almıştır. Ayrıca, Forbes tarafından Hollywood’un en yüksek ücretli oyuncusu seçilmiştir.Zaman su gibi akıp gitsede hala çoğu internet sitesi tarafından   “en güzel kadın”olarak gösteriliyor.Son bir kaç yıldır filmlerden çok,kendisini yardım faaliyetlerine adamıştır.

Bu yazıyı beğendiysen, bu kategoride yer alan Dünyada en çok inanılan dinler başlıklı bir önceki yazımı da okuyabilirsin.Ayrıca bizi Facebook Twitter , Youtube , Google+ ve İnstagram gibi sosyal ağlarda takip edebilirsin..

Bunlarda İlginizi Çekebilir! # # # # # # # # #

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler