Olabilirsiniz
Anasayfa » Mimarlık » Autodesk 3ds Max Sistem Gereksinimleri

Autodesk 3ds Max Sistem Gereksinimleri

Editor 21 Nisan 2021 MimarlıkOkunma süresi: 2 dakika

3ds Max, Autodesk firması tarafından 3D animasyonlar, modeller ve görüntüler oluşturmak için geliştirilen ve üretilen bir 3D bilgisayar grafik yazılımıdır. Microsoft Windows platformlarında kullanılır ve özellikle mimari görselleştirme alanında sıklıkla kullanılır. Bu yazılım tipik olarak video oyun geliştiricileri, TV reklam stüdyoları ve mimari görselleştirme stüdyoları tarafından kullanılır ve ayrıca 3D baskı için de kullanılabilir. Bu yazılım, sanal karakterleri canlandırmaya, tekrar eden görevleri otomatikleştirmeye, doku oluşturmaya ve ana kare oluşturmaya izin veren birden çok özelliğe sahiptir.  Kutular, koniler, küreler, silindirler ve diğer şekiller kullanarak modeller oluşturmak için kullanılabilir.

3ds Max

Autodesk 3ds Max Sistem Gereksinimleri

  • SSE4.2 komut setine sahip 64-bit Intel veya AMD çok çekirdekli işlemci
  • Minimum 4 GB RAM (8 GB veya daha fazlası önerilir)
  • Kurulum için 9 GB boş disk alanı
  • 3 düğmeli fare
  • Microsoft® Edge’in son sürümü; Internet Explorer®, Google Chrome veya Firefox® web tarayıcısı

Autodesk ile alakalı diğer yazılar : 

 

Önemli Not: Yukarıda kısaca bahsetmiş olduğumuz sistem gereksinimleri minimum seviyededir. Özellikle 3ds Max ‘da render alırken bu gereksinimlerden daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız.

Bu yazıyı beğendiysen, bu kategoride yer alan En iyi 3 AutoCad Forum Sitesi başlıklı bir önceki yazımı da okuyabilirsin.Ayrıca bizi Facebook Twitter , Youtube , Google+ ve İnstagram gibi sosyal ağlarda takip edebilirsin..

Bunlarda İlginizi Çekebilir! # # #

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler