Olabilirsiniz
Anasayfa » Terminoloji » Ameba nedir ?

Ameba nedir ?

Editor 03 Eylül 2019 TerminolojiOkunma süresi: 2 dakika

youtube kanalımıza abone ol

Merhabalar , Bu gün sizlere gün geçtikce  popülerliği artan ameba sitesinden bahsedeceğim.Ameba.jp  Japonya  kaynaklı bir sitedir.Site dili  olarak  Japonca ve İngilizce ‘dir.Zamanla diğer dillerinde ekleneceğini sanıyorum.. Şuan Dünyada en iyi  150  site arasında gösterilmektedir ( 5 milyon dan fazla site olduğunu  düşürsek,çok büyük bir site olduğunu  hemen anlarız. )

Site üzerinde oyunlar oynuya bilir ,hayali karakter yarata bilir  veya tasarladığınız ürünü sata bilirsiniz.Tam anlamıyla bir sosyal site tanımını sanırım ameba.jp sitesi için kullanıla bilir.Çünkü üzerinde neredeyse herşeyi yapabilirsiniz.

Mavi çember içindeki kısma e-mail adresimizi yazıyoruz. Buraya e-mail adresi yazarken sakın salla pati bir şey yazmayın.Çünkü son adımda aktivasyon kodu mail adresinize gelecek.Ona tıklayarak profilinizi aktif hale getireceksiniz.

  • İlk aşamadaki yere kullanıcı ID’imizi yazıyoruz. Buraya yazdığınız kısmı unutmayın veya akılda kalıcak şekilde yazın ki sizi arayanlar direk bulabilsin.
  • İkinci kısma şifrenizi yazıyorsunuz. Şifre oluştururken bir harf bir sayı kombinasyonu kullanın.
  • Üçüncü kısımda cinsiyeti seçiyoruz.
  • Dördüncü kısımdan da yıl/ ay / gün kısımlarını dolduruyoruz.

Facebook  üzerinden oyun oynamak için : Ameba Pico Virtual World aratıp  baka bilirsiniz oyunlarına..
Not:Bu yazı sselected.com sitesi üzerinde yaptığım paylaşımdan alıntıdır.

Bu yazıyı beğendiysen, bu kategoride yer alan Sogou,yazarların yapay zeka görünümleri üzerinde çalışıyor başlıklı bir önceki yazımı da okuyabilirsin.Ayrıca bizi Facebook Twitter , Youtube , Google+ ve İnstagram gibi sosyal ağlarda takip edebilirsin..

Bunlarda İlginizi Çekebilir! # # # # #

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler