Olabilirsiniz
Anasayfa » Dünya » Pinterest,Idea Pin Uzunluğunu 5 Dakika Yaptı

Pinterest,Idea Pin Uzunluğunu 5 Dakika Yaptı

Editor 16 Şubat 2023 DünyaOkunma süresi: 2 dakika

Sosyal medya platformları akışta videoları 60 saniye ile sınırlandırmaktaydı. İnsanların ilgisi  arttıkça teker teker bu saniyeyi daha uzun sürelere çekmeye başladılar. TikTok ‘un başı çekmesiyle birlikte artık Pinterest’te bir süredir Idea Pin videolarında uyguladığı 60 saniye kuralını 5 dakikaya çıkardı. Bu şekilde sizi takip eden insanlarla daha çok etkileşim kurabilirsiniz.

Fikir ( Idea ) Pin videosu

fikir iğnesi

Idea Pin videolarının 5 dakikaya çıkmasıyla beraber artık insanlar daha rahat hikayelerini veya ürünlerini tanıtabilecek. Bu şekilde 60 saniyeye takılı kalmadan daha akıcı ve akılda kalıcı işler yapabilirsiniz.
En çok okunan yazılar:

Daha uzun videolar, hikayenizi anlatmak ve temel unsurları daha ilgi çekici ve zengin bir şekilde genişletmek için size daha fazla olanak sağlayacaktır. Fakat, hızlı bir şekilde videolara göz atan insanları bu durum pek mutlu etmeyebilir. Sizi takip eden insanların uzun videoyu mu yoksa kısa videoyu mu daha çok tercih ettiğini deneme yaparak anlayabilirsiniz. Buradaki en kritik nokta sizi takip eden insanların neyi isteyip neyi istemediğini anlamaktır.

Bu yazıyı beğendiysen, bu kategoride yer alan İsrailin yaptığı en korkunç 5 katliam ! başlıklı bir önceki yazımı da okuyabilirsin.Ayrıca bizi Facebook Twitter , Youtube , Google+ ve İnstagram gibi sosyal ağlarda takip edebilirsin..

Bunlarda İlginizi Çekebilir! # # # #

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler